MENU
490
0

Náš mikroeditoriál

.

Toto je špeciálny valentínsky mikroeditoriál , ktorý vznikol zhodou okolností a voľného poobedia na návšteve u strýka v Plavých Vozokanoch vo výraznej spolupráci s mojou manželkou Luckou. Zhoda okolností bola, že deň predtým som sa zúčastnil na produkcii jedného výnimočného zimného svadobného editoriálu. Vznikol v spolupráci fotografky Gabriely Jarkovskej, Kvetinového ateliéru Peony a mnohých ďalších šikovných rúk. btw: Výsledné video, backstage fotky a aj bonus v podobe backstage videa nájdete na záver pod týmto blogom (vpravo).

Po skončení fotenia a točenia spomínaného zimného editoriálu a po zbalení všetkých parohov, stoličiek a ostatných rekvizít som si od ateliéru Peony chcel vypýtať jeden malý kvietok Iskerníka, lebo tento druh kvetiny má Lucka veľmi rada. Vyfasoval som však originál skutočnú svadobnú kyticu. Ďakujem ešte trikrát!

Na druhý deň bol Valentín a ja som nemohol obísť lepšie.

S Luckou sme sa mali stretnúť na železničnej stanici na Podhájskej. Ona prichádzala vlakom zo Zvolena, ja som ju vyzdvihol autom a išli sme pozrieť strýka do obce Plavé Vozokany, ktorá sa nachádza kúsok od Podhájskej. A tak som ňu čakal s obrovskou kyticou spolu s vyše tuctom českých dôchodcov vracajúcich sa z horúcich vôd termálneho kúpaliska. Oni čakali na rýchlik. Hotová romantika. Rýchlik prišiel. Potešila sa. A dôchodcovia tiež.

Bol február. Okolo domu a statku nebolo teda toľko roboty a tak sme sa poobede rozhodli, že odfotíme nejako pekne spomínanú kyticu. K tomu sme našli v kredenci založené aj naše svadobné oznámenie a nakoniec dali z rúk dole aj prstene. A tak vznikol tento mikroeditoriál. Počas fotenia sme mali aj žartovnú chvíľku, a tak som tam nechal na pamiatku aj zopár nevážnych fotiek (veď uvidíte).

Svadobná sezóna sa práve rozbieha a veríme, že Vám tieto naše fotky a slová prinesú aspoň štipku inšpirácie.


A hlavne nezabudnite:

Šaty nemusia byť biele a prstene zlaté. Nebojte sa experimentovať.
Je to Vaša svadba. Je o Vás.


.

.


.„Chystáte svadbu a páčia sa Vám naše fotky? 
Napíšte nám pár slov o sebe a o Vašich svadobných plánoch cez tento kontaktný formulár.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.“