PERFECT WEDDING 2018

 

PW2018 1003 - PERFECT WEDDING 2018


Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť aj mojich niekoľkých kolegov z fachu, ktorí tam mali pripravené pre návštevníkov krásne stolíky so svojou tvorbou. Stretol som tam ale aj mnoho ďalších skvelých a šikovných kolegov zo svadobného biznisu a z pôvodných dvoch hodín čo som tam plánoval stráviť som odchádzal po záverečnej. Urobil som teda aj kopec záberov rôznych pekných detailov, ktoré ma najviac zaujali.

V prípade, že Vás niečo zaujme, tak dole pod fotkami nájdete aj odkazy k (skoro) všetkým dodávateľom v približnom poradí ako sa objavia v galérii.

Príjemné pozeranie.Dodávatelia z galérie:

Gabriela Jarkovska photography
Lulu Anna – svadobné šaty
Herbert sirupy
St. Kristof – obleky na mieru
Sweet cakes bakery
Suay šaty
Elizabeth svadobná agentúra
Daniel Nedeliak photography
Pinch of Sweet
Magaela
Inspired by Love
Zuzana Debnárová fotografka
Easy wedding
Kvetinový ateliér Peony
Biely ateliér
Martina Lyons Calligraphy
Grey Atelier

Pozn.: V tejto galérii nie sú zďaleka všetci vystavovatelia, je to len pár fotiek, ktoré som urobil, len tak pre radosť. Celý fotoreport nájdete čoskoro aj na stránke svadobného blogu Perfect Day, takže skedujte ich facebook a instagram, aby ste ich nezmeškali.


„Zapáčili sa Vám fotografie zo svadobnej výstavy Perfect Wedding a chceli by ste si od nás nechať nafotiť svoju svadbu?
Napíšte nám pár slov o sebe a o Vašej predstave cez tento kontaktný formulár.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.“


POZRITE SI AJ ĎALŠIE PRÍBEHY:

WEDDING

ZUZANA & VÍCTOR

Ďalšia svadba ktorú sme mali tú česť minulý rok fotiť bola slovensko-španielska svadba Zuzky a Víctora. Dokázali spojiť to najlepšie z oboch kultúr, a kedže..
SEE THIS STORY
WEDDING

ZUZANA & MIROSLAV

S Mirom a Zuzkou sme v súvislosti s fotením ich svadby prešli poriadny kus Európy. Najskôr sme v Benátkach fotili ich rande, potom sme boli..
SEE THIS STORY
EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

ZUZANA & SERGIO

  Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú...
Read more