RENÁTA & TOMÁŠ

Za minulý rok sme spravili v Taliansku až šesť skvelých fotení. Päť z nich ešte počas nášho jarného pár mesačného pobytu v Padove a jedno nečakané, bonusové a epické ešte na jeseň. O ňom Vám ale viac prezradím neskôr.

Dnes tu pre Vás mám krátky príbeh o zásnubách našich dlhoročných kamarátov, ktorí nás prišli na víkend do Talianska pozrieť a jeden z dvojice (konkrétne Tomáš) naplánoval okrem spoznávania krás Talianska aj prekvapenie v podobe romantického požiadania o ruku. Hneď ako nám napísal v správe, že “Počujte…” vedeli sme čo sa chystá a začali sme plánovať ako to celé čo najlepšie vymyslieť.

Vybrali sme sa teda do spomínaných Benátok. Bolo horúco a slnečno.  Celé sme to naplánovali tak, že im akože, ale aj naozaj spravíme pár pekných fotiek a keď nájdeme to vhodné mólo dáme Tomášovi signál, Lucka mu podá potajomky prsteň a už to bude len na ňom. Vhodné mólo nám trvalo vybrať vyše troch hodín, po celý čas však Renáta nič netušila. Otočili sme ju strategicky smerom z móla, aby nemala kam ujsť a dali Tomášovi zelenú. Bolo to čarovné vidieť takýto krásny a dojímavý moment naživo a ešte epickejšie mať možnosť zachytiť ho na fotkách.

Ešte raz gratulujeme!


Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám zapáčili takéto zásnuby a chceli by ste mať na ne podobné spomienky, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.

pozrite si aj ďalšie príbehy: