MENU
1614
0

Orgovánová svadba Niky a Jakuba

svadba viglas nika jakub 1018 - Nika & Jakub - Vígľaš

Presne pred rokom a jedným dňom sme fotili túto krásnu „orgovánovú“ svadbu neskutočne milého páru Niky a Jakuba. Spolu so svojou rodinou a priateľmi vytvorili neopakovateľnú atmosféru, s ktorou by sme sa s Vami radi podelili v tomto výbere našich najobľúbenejších záberov. Okrem toho máme pre Vás aj niekoľko viet od Niky a Jakuba o tom ako si po roku spomínajú na tento ich veľký deň.

Sme im nesmierne vďační, že si popri už rodičovských povinnostiach našli chvíľu čas a mohli tak aj Vám opísať ich pocity, dojmy a možno aj zopár tipov, s ktorými sa budete môcť inšpirovať na Vašu vlastnú svadbu.


Príjemné pozeranie a čítanie.


.

„Práve dnes je deň, keď si od rána hovoríme, že takto pred rokom . . .
ja som sedela u kaderníčky a pila šampus, potom sme išli na fotenie, čakali na meškajúci autobus,
vyberali ryžu z vlasov, tancovali, tancovali a tancovali
a hlavne boli maximálne šťastní…

.

Keď si spomeniem na našu svadbu nezmenila by som ani jedinú vec.  Ako prvé bolo rozhodnutie mať sobáš na zámku Vígľaš. Už od prvého momentu, keď som počula, že ho prerábajú som vedela, že presne tam chcem stáť v svadobných šatách (a to som ešte svojho ženícha nepoznala). Ústretovosť a ochota personálu nás len utvrdila v tom, že sme sa správne rozhodli.

Ďalšia vec, ktorá nám bola jasná hneď od začiatku bola, že oslovíme Tri oriešky. Keďže ja a ani Jakub nemáme veľmi cit pre detail a estetiku, tak baby boli naša záchrana. Už od začiatku nám veľmi pomohli, a keď som videla ich finálnu výzdobu pri obrade a na hostine, stratila som reč a nechápala, ako to dokázali. Mysleli úplné na všetko a bez nich by naša svadba bola len tuctová oslava.

Nad fotografom sme tiež ani minútu nerozmýšľali, keďže sme už trošku poznali Vašu prácu. Zo začiatku sme z celého toho fotenia a pózovania mali stres, ale po rozhovore s Vami to opadlo. To ako ste od rána navodzovali tú správnu atmosféru a naopak ten stres okolo toho všetkého odbúravali sme si veľmi cenili. Až po pozretí fotiek sme odhalili jednu Vašu paranormálnu vlastnosť. Vôbec nevieme, kedy ste všetky tie fotky nafotili. Boli ste úplne neviditeľní, čo bolo asi najväčšie plus, lebo vďaka tomu ste zachytili presne čaro svadby.

O tom, aké sú tie fotky skvelé svedčí aj to, že sa už rok rozhodujeme, ktorú si dáme spraviť na plátno a vážne si nevieme vybrať .

A potom ďalších milión detailov, ktoré boli rovnako dôležité. Či už kupovanie šiat na Ukrajine, ktoré boli osudové – prvé vyskúšané a hneď kúpené. Mimochodom, doteraz ich mam v skrini a občas ich potajomky obkukávam a spomínam. Ďalej šikovná kaderníčka v Gallerysalon, Evita, ktorá svojim makeup-om so mňa urobila princeznú. Starejší-mladejší, ktorý vedel vystihnúť moment, keď má byť vážny a kedy má svojim vtipom rozprúdiť zábavu. DJ s ktorým som sa poznala od detstva, vedel akú pesničku pustiť, aby mi vohnal slzy do očí. Družičky, ktoré mi robili doprovod aj na WC. Až po najdôležitejší „detail“, ktorým boli hostia. Bez nich by to proste nešlo. Chceli sme mladú svadbu, chceli sme svadbu, kde sa bude veľa tancovať, usmievať, objímať  a tešiť sa. Presne taká aj bola. Doteraz na ňu s našimi blízkymi s úsmevom spomíname a dlho budeme.

A naše rady budúcim ženíchom a nevestám?

Keď už sa rozhodnete, že niekomu zveríte časť prípravy, tak ho nekontrolujte a verte mu.

A hlavne si to užívajte a nestresujte. Nevadí, keď orgován, ktorý mal tvoriť základ výzdoby vo vašich končinách odkvitol týždeň pred svadbou, že sa svadobná kytica spolu s koláčmi zabudla doma. Alebo že sa ženíchovi pred čepčením stratili krpce. O to viac sa na tom o niekoľko rokov budete zabávať.


„Nika a Jakub, ešte raz ďakujeme za svadbu, za dojmy, za všetko.“
.

.


.„Zapáčili sa Vám fotografie Niky a Jakuba a tiež by ste chceli mať podobnú spomienku na Vašu svadbu? 
Napíšte nám pár slov o sebe a o Vašej pripravavanej svadbe cez tento kontaktný formulár.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.“


 

Alebo si pozrite aj ďalšie podobné svadobné príbehy: