MENU
493
0

Svadobný editoriál „Be the Queen of your life“


U nás na Slovensku sa netvorí mnoho svadobných editoriálov. Preto som vždy nadšený, keď nejaký vznikne a pozorne sledujem či už jeho prípravy, ale hlavne výsledok. A ešte viac som nadšený ak môžem byť jeho súčasťou a zachytiť prácu mnohých šikovných rúk. Z podobných editoriálov, ale vidíme vždy len tie výsledné fotografie alebo video, kde to vyzerá tak jednoducho ako by to všetko vzniklo lusknutím prsta. Ale je za tým dlhé plánovanie, či už výroba tlačovín alebo zháňanie dodávateľov šiat, šperkov a mnohých ďalších doplnkov, ktoré sa musia priamo vyrobiť prípadne upraviť. Všetko to zároveň vzniká bez vyhliadky na honorár a bez veľkých  sponzorov. Teda sponzorom sú títo ľudia sami. Čas sú peniaze a ten čas, ktorý treba vložiť do podobných projektov sa pohybuje v desiatkach hodín.

Ako som spomínal, zo svadobných editoriálov sa k nám väčšinou dostane len výsledok. Ale keďže ja mám rád, okrem štylizovaných fotiek a videa, aj tú reportážnu časť, rozhodol som sa podeliť sa s fotografiami (a videom) zo zákulisia príprav spomínaného zimného editoriálu.

Nezabudnite si pozrieť aj výsledné video, ktoré nájdete dole pod všetkými backstage-ovými fotkami a tiež tam nájdete link k výsledným fotografiám od skvelej fotografky Gabriely Jarkovskej.


backstage video:


backstage fotky:

.


Oficiálne video:

.


A oficiálne fotky od Gabriely Jarkovskej nájdete na tomto linku: http://theeyeofstrolka.livejournal.com/18054.html


.

Pridávam sem aj odkazy na všetkých úžasných dodávateľov, ktorí vdýchli tomuto editoriálu život. Tak si pozrite aj ich ostatnú tvorbu a podporte ich svojím lajkom alebo zdieľaním. Prípadne ich neváhajte osloviť na svoju vlastnú svadbu. Neoľutujete!

CONCEPT & DESIGN & PHOTOGRAPHY: Gabriela Jarkovska Photography
FLORAL DESIGN: Kvetinový ateliér Peony
MODEL: Barbara Stopka
MUAH: Paula’s Beautique
DRESS: Dress by Katarina Vargova
VENUE: Kaštieľ Budmerice
MAGIC WAND: Petra Christo – Rozkvitni
MUSICAL INSTRUMENT: Kalimba musical instrument
RING: Zuzana_Zliechovcova_Art
OWL: Sokoliarsky dvor Astur


A ešte záverečná spoločná fotka!!!

.


.„Zapáčili sa Vám moje fotografie a video z tohto editoriálu a tiež plánujete podobný projekt? 
Napíšte mi cez tento kontaktný formulár a určite niečo vymyslíme. Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.“