MENU
296
0

Miroslav & Zuzka – Venice, Italy


Tento rok sme bývali s Luckou pár mesiacov v talianskom meste Padova. Počas tohto nášho pobytu nás prišli pozrieť aj Miro so Zuzkou. Spoločne sme sa vybrali na výlet do čarovných Benátok a nafotili sme tam s nimi predsvadobnú sériu fotiek. Bola to naša prvá návšteva tohto mesta a musím povedať, že ma očarilo. Je to úžasne fotogenické miesto a nevedel som prestať robiť ďalšie a ďalšie fotky. Na druhej strane všetky hlavné ulice, mosty a námestia boli preplnené turistami, no my sme si aj tak našli uličky a zákutia, kde sme boli úplne sami. V lete sme s týmto vysmiatym párom absolvovali aj samotné svadobné fotenie a aj ďalšie fotenie portrétov v Prahe, no a ja sa už teraz teším, keď sa s Vami podelím z galériami aj z týchto fotení.

No a teraz si už vychutnajte túto romantickú prechádzku uličkami Benátok.


During our spring stay in Italy this year our friends from Slovakia come to visit us and we shoot also their prewedding photo session here. We spend the weekend in hills of Colli Euganei between olive threes and vineyards, but for for the main shooting we decided to go to near Venice. We were there for the first time and this place has amazed me. This city is so photogenic, romantic and unique that I was not able to stop taking pictures. However the main streets, bridges and squares were full of tourists, so next time we will definitely avoid them. And you should too ;).

Now you enjoy this romantic walk through little streets of Venice.


„Zapáčili sa Vám fotografie z rande Mira a Zuzky a tiež by ste chceli mať podobnú spomienku? 
Napíšte nám pár slov o sebe a o Vašej predstave cez tento kontaktný formulár.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.“„Did you liked photo story of Miroslav & Zuzka? Would you like to have pictures like this of your own?
Tell us a few words about yourself via the contact form.
We can’t wait to hear about you and even more to photograph your story.
Have a great day.“