ZUZANA & MIROSLAV

ZM 00 1033 - ZUZANA & MIROSLAV


S Mirom a Zuzkou sme v súvislosti s fotením ich svadby prešli poriadny kus Európy. Najskôr sme v Benátkach fotili ich rande, potom sme boli na samotnej svadbe hneď pod kopcami Vysokých Tatier v malebnej obci Podolínec a zakončili sme to fotením svadobných portrétov na Karlovom moste v Prahe. Úvodná fotka hovorí o tejto dvojici viac ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. V skratke povedané: Spojili ich črepníky. On je záhradník. Ona záhradná architektka. A tak ani vo výzdobe nechýbali stovky kvetov a pre každého hosťa ako darček malý sukulent.

PS: Fotky z ich prechádzky po Benátkach si môžete pozrieť v tejto samostatnej galérii.

Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám svadobný príbeh Mira a Zuzky zapáčil a chceli by ste mať na svoju svadbu podobné spomienky, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu,
ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.

POZRITE SI AJ ĎALŠIE PRÍBEHY:

WEDDING

ZUZANA & VÍCTOR

Ďalšia svadba ktorú sme mali tú česť minulý rok fotiť bola slovensko-španielska svadba Zuzky a Víctora. Dokázali spojiť to najlepšie z oboch kultúr, a kedže..
SEE THIS STORY
WEDDING

ZUZANA & MIROSLAV

S Mirom a Zuzkou sme v súvislosti s fotením ich svadby prešli poriadny kus Európy. Najskôr sme v Benátkach fotili ich rande, potom sme boli..
SEE THIS STORY
EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

ZUZANA & SERGIO

  Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú...
Read more