ZUZANA & SERGIO

 


Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú. Bývajú neďaleko Bratislavského hradu a aj preto sme si na fotenie vybrali jeho okolie so všetkými krásnymi scenériami a výhľadmi, ktoré toto miesto ponúka. Po fotení sme si išli sadnúť na kávu do blízkej Parlamentky a vtedy spopod oblakov naplno zasvietilo slnko a zalialo terasu a hrad a všetko naokolo svojím zlatým svetlom. Ešte raz sme teda vytiahli foťák a spravili pár ďalších záberov.

Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám krátky fotopríbeh Zuzany Sergia zapáčil a chceli by ste mať podobné romantické fotografie, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.


POZRITE SI AJ ĎALŠIE PRÍBEHY:

WEDDING

ZUZANA & VÍCTOR

Ďalšia svadba ktorú sme mali tú česť minulý rok fotiť bola slovensko-španielska svadba Zuzky a Víctora. Dokázali spojiť to najlepšie z oboch kultúr, a kedže..
SEE THIS STORY
WEDDING

ZUZANA & MIROSLAV

S Mirom a Zuzkou sme v súvislosti s fotením ich svadby prešli poriadny kus Európy. Najskôr sme v Benátkach fotili ich rande, potom sme boli..
SEE THIS STORY
EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY