ZUZANA & SERGIO

 

ZS 01 1002 - ZUZANA & SERGIO


Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú. Bývajú neďaleko Bratislavského hradu a aj preto sme si na fotenie vybrali jeho okolie so všetkými krásnymi scenériami a výhľadmi, ktoré toto miesto ponúka. Po fotení sme si išli sadnúť na kávu do blízkej Parlamentky a vtedy spopod oblakov naplno zasvietilo slnko a zalialo terasu a hrad a všetko naokolo svojím zlatým svetlom. Ešte raz sme teda vytiahli foťák a spravili pár ďalších záberov.

Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám krátky fotopríbeh Zuzany Sergia zapáčil a chceli by ste mať podobné romantické fotografie, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.


POZRITE SI AJ ĎALŠIE PRÍBEHY:

EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

ZUZANA & SERGIO

  Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú...
Read more
COUPLE PORTRAITS

EVKA & ROMAN

  Tento krátky fotopríbeh z prechádzky Evky a Romana spolu s ich dvomi krásnymi psami sme zachytili ešte počas príjemných prvých jesenných dní. Chvíľu sme..
SEE THIS STORY
WEDDING

MONIKA & VLADO

Monika s Vladom si povedali áno v malej dedinke na Orave hoci už pár rokov žijú vo Viedni. Rozhodli sa svoju svadbu poňať trochu netradične..
SEE THIS STORY