ZUZANA & VÍCTOR


Ďalšia svadba ktorú sme mali tú česť minulý rok fotiť bola slovensko-španielska svadba Zuzky a Víctora. Dokázali spojiť to najlepšie z oboch kultúr, a kedže im počasie prialo, užili sme si s nimi obrad pod modrou oblohou, gratulácie plné emócií, fotenie portrétov pri zapadajúcom slnku, divokú latino žúrku a v neposlednom rade aj krásne slovenské čepčenie.

Príjemné pozeranie.

PS: V závere galérie nájdete aj mňa s mojimi novými španielskymi kamošmi, ktorí ma nenechali odísť, kým som si s nimi nespravil spoločnú fotku 😀„Ak sa Vám svadobný príbeh Zuzky a Victora zapáčil a chceli by ste mať na svoju svadbu podobné spomienky, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu,
ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.

POZRITE SI AJ ĎALŠIE PRÍBEHY:

WEDDING

ZUZANA & VÍCTOR

Ďalšia svadba ktorú sme mali tú česť minulý rok fotiť bola slovensko-španielska svadba Zuzky a Víctora. Dokázali spojiť to najlepšie z oboch kultúr, a kedže..
SEE THIS STORY
WEDDING

ZUZANA & MIROSLAV

S Mirom a Zuzkou sme v súvislosti s fotením ich svadby prešli poriadny kus Európy. Najskôr sme v Benátkach fotili ich rande, potom sme boli..
SEE THIS STORY
EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY