MENU

Svadby


Povedali o nás a našich službách:

IMG 9388 80x80 - Svadby
Katka & Martin

"Niekto to má a niekto to nemá, oni to majú! Talent zachytiť to jedinečné čaro. Som šťastná, že náš svadobný deň bol zachytený týmito milými a šikovnými ľuďmi. Týmto ešte raz Ďakujeme."

ES web 1038 80x80 - Svadby
Erika & Sedat

"Palči a Lucka, príjemní ľudia s veľkým talentom, ďakujeme za nádhernú prácu ktorú ste odviedli, každá fotka je príbeh, skvele vystihnutý moment a prekrásna spomienka. Prajeme veľa veľa ďalších úspechov, pre nás ste boli TOP!"

lindamichal facebook 1014 80x80 - Svadby
Linda & Michal

"Lucka a Pali sú úplne úžasní :-) Práve nám odovzdali naše fotky a nemám slov. Dokážu zachytiť emóciu, náladu, pocity. Ich fotky nie sú len obrázky na pamiatku, ich fotky sú príbeh a vždy, keď si ich pozeráte, nanovo prežívate každý moment, ktorý zachytávajú 🙂 A k tomu všetkému ak vás fotia títo dvaja manželia, máte zaručene veselých a skvelých ľudí, s ktorými sa skvelo spolupracuje. Vyžaruje z nich radosť, sú veeeľmi príjemní, skromní a maximálne profesionálni. Ďakujeme vám 🙂 Ste vynikajúci fotografi a skvelí ľudia."

ZR 02 web 1037 80x80 - Svadby
Zuzana & Roman

"Vybrať si Vás bolo najlepšie rozhodnutie našej svadby (okrem toho ju mat :D) absolútne 100% ste vystihli štýl fotiek aké sme chceli pozeráme si to už hodiny a nevieme skončiť, budeme sa k nim vracať celý život. Ani netušíte akú hodnotu ste pre nás vytvorili. Neexistuje také ĎAKUJEME, ktorým by sme vyjadrili ten pocit."