RENÁTA & TOMÁŠ

Za minulý rok sme spravili v Taliansku až šesť skvelých fotení. Päť z nich ešte počas nášho jarného pár mesačného pobytu v Padove a jedno nečakané, bonusové a epické ešte na jeseň. O ňom Vám ale viac prezradím neskôr.

Dnes tu pre Vás mám krátky príbeh o zásnubách našich dlhoročných kamarátov, ktorí nás prišli na víkend do Talianska pozrieť a jeden z dvojice (konkrétne Tomáš) naplánoval okrem spoznávania krás Talianska aj prekvapenie v podobe romantického požiadania o ruku. Hneď ako nám napísal v správe, že “Počujte…” vedeli sme čo sa chystá a začali sme plánovať ako to celé čo najlepšie vymyslieť.

Vybrali sme sa teda do spomínaných Benátok. Bolo horúco a slnečno.  Celé sme to naplánovali tak, že im akože, ale aj naozaj spravíme pár pekných fotiek a keď nájdeme to vhodné mólo dáme Tomášovi signál, Lucka mu podá potajomky prsteň a už to bude len na ňom. Vhodné mólo nám trvalo vybrať vyše troch hodín, po celý čas však Renáta nič netušila. Otočili sme ju strategicky smerom z móla, aby nemala kam ujsť a dali Tomášovi zelenú. Bolo to čarovné vidieť takýto krásny a dojímavý moment naživo a ešte epickejšie mať možnosť zachytiť ho na fotkách.

Ešte raz gratulujeme!


Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám zapáčili takéto zásnuby a chceli by ste mať na ne podobné spomienky, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.

pozrite si aj ďalšie príbehy:

COUPLE PORTRAITS

ARIANNA & ANNA

During my spring/summer stay in Italy, specifically in Padova, I was able to shoot portraits of several amazing local couples. I recently published a lovestory of..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

ELISABETH & DIMITRI

Elisabeth a Dimitri boli počas nášho fotenia v uliciach talianskej Padovy neskutoční – spontánni, uvoľnení a užívali si každý moment naplno. Bolo nesmiernou radosťou ich..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

MARTA & NADIR

Tento rozkošný mladý pár som mal možnosť fotiť počas nášho pobytu v talianskom meste Padova. Marta je študentka vysokej školy a pochádza z juhu Talianska,..
SEE THIS STORY
WEDDING

PETRA & THOMAS

  Ďalší výber našich najobľúbenejších momentov z tentokrát krásnej slovensko-nemeckej svadby, ktorá sa odohrávala v čarovnom prostredí priamo pod hradom Devín. Teda okrem príprav nevesty..
SEE THIS STORY

NAJNOVšIE NA INSTAGRAME: