RENÁTA & TOMÁŠ

Za minulý rok sme spravili v Taliansku až šesť skvelých fotení. Päť z nich ešte počas nášho jarného pár mesačného pobytu v Padove a jedno nečakané, bonusové a epické ešte na jeseň. O ňom Vám ale viac prezradím neskôr.

Dnes tu pre Vás mám krátky príbeh o zásnubách našich dlhoročných kamarátov, ktorí nás prišli na víkend do Talianska pozrieť a jeden z dvojice (konkrétne Tomáš) naplánoval okrem spoznávania krás Talianska aj prekvapenie v podobe romantického požiadania o ruku. Hneď ako nám napísal v správe, že “Počujte…” vedeli sme čo sa chystá a začali sme plánovať ako to celé čo najlepšie vymyslieť.

Vybrali sme sa teda do spomínaných Benátok. Bolo horúco a slnečno.  Celé sme to naplánovali tak, že im akože, ale aj naozaj spravíme pár pekných fotiek a keď nájdeme to vhodné mólo dáme Tomášovi signál, Lucka mu podá potajomky prsteň a už to bude len na ňom. Vhodné mólo nám trvalo vybrať vyše troch hodín, po celý čas však Renáta nič netušila. Otočili sme ju strategicky smerom z móla, aby nemala kam ujsť a dali Tomášovi zelenú. Bolo to čarovné vidieť takýto krásny a dojímavý moment naživo a ešte epickejšie mať možnosť zachytiť ho na fotkách.

Ešte raz gratulujeme!


Príjemné pozeranie.„Ak sa Vám zapáčili takéto zásnuby a chceli by ste mať na ne podobné spomienky, tak sa budeme veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.

pozrite si aj ďalšie príbehy:

EDITORIAL

Náš MIKROEDITORIáL

. Toto je špeciálny valentínsky mikroeditoriál , ktorý vznikol zhodou okolností a voľného poobedia na návšteve u strýka v Plavých Vozokanoch vo výraznej spolupráci s mojou manželkou Luckou. Zhoda..
Read more
WEDDING

NIKA & JAKUB

Presne pred rokom a jedným dňom sme fotili túto krásnu “orgovánovú” svadbu neskutočne milého páru Niky a Jakuba. Spolu so svojou rodinou a priateľmi vytvorili..
Read more
WEDDING

ZUZANA & ROMAN

  “Vybrať si Vás bolo najlepšie rozhodnutie našej svadby (okrem toho ju mat :D) absolútne 100% ste vystihli štýl fotiek aké sme chceli pozeráme si..
Read more
COUPLE PORTRAITS

KATKA & FILIP

katka & filip – taliansko . Dovoľte, aby sme Vám predstavili fotky z jedného fotenia rande v prístave v Taliansku. Toto leto sme počas našej..
Read more

NAJNOVšIE NA INSTAGRAME: