ALL-IN WORKSHOP

workshop podľa Vašich potrieb a predstáv

ALL-IN WORKSHOP

workshop podľa Vašich potrieb a predstáv
O workshope.

Tak ako názov hovorí na tomto workshope Vám poviem všetko čo Vás bude zaujímať a všetko čo viem, ale čo je najlepšie, že obsah workshopu si môžete vyskladať na mieru, podľa toho čo najviac potrebujete vedieť. Môžme sa baviť o samotnom fotení (svadieb, portrétov, atď.), komunikácii s klientom, fototechnike – foťákoch, objektívoch, ich výbere a optimálnom nastavení, webe a SEO, marketingu a sociálnych sieťach, cenotvorbe, ale aj konkrétnych otázkach ohľadom editovania fotiek a hľadania svojho vizuálneho štýlu. Alebo! Môžme ísť do ulíc a rovno fotiť!!! Ak máte viac otázok určite mi napíšte cez formulár nižšie a všetko si povieme a dohodneme.

Workshop realizujem vo formáte jeden na jedného, hlavne z dôvodu aby som sa Vám mohol venovať čo najdetailnejšie a buď sa stretneme osobne alebo v prípade potreby sa vieme spojiť spojiť cez Skype hovor a ušetriť tak čas na presuny.

Rozsah workshopu je flexibilný, teda presne podľa Vašich potrieb, resp. podľa toho čo potrebujete vedieť. Teda ak potrebujete poradiť len s jednou témou alebo si neviete dať rady len s niekoľkými problémami bude nám stačiť hodina a zas na druhej strane ak bude chcieť vedieť napr. všetko o tom ako fotím svadby (od komunikácie s klientom až po konkrétne situácie aké sa môžu na svadbe vyskytnúť) bude nám workshop trvať cca. tri hodiny. Nemusíte sa ale báť, určite nebudem rátať tento čas na minúty, skôr je to taký orientačný údaj.

“ALL-IN WORKSHOP” je určený ako pre začínajúcich fotografov, tak aj pre profesionálnych fotografov. Tento workshop som vytvoril jednoducho pre všetkých, ktorí sa chcú posunúť vo svojej práci tým správnym smerom alebo sa potrebujú uistiť o svojich krokoch a cieľoch.

Miesta konania workshopov.

Na mieste realizácie workshopu sa viem dohodnúť podľa Vašich individuálnych potrieb. Do úvahy pripadajú ale hlavne tieto možnosti:

0.) Skype – pre tento druh workshopu ideálna voľba, vieme sa spojiť kedykoľvek, kdekoľvek a hlavne prakticky hneď ako budete potrebovať radu

1.) Trnava – tu bývam, takže ak tu bývate, alebo máte cestu okolo bude to win – win, keďže si v tomto prípade neúčtujem žiadne cestovné náklady a som tu k dispozícii skoro neustále.

2.) Bratislava – sem chodím približne raz za týždeň, takže ak by sme si dokázali zladiť naše programy veľmi rád prídem za Vami aj sem, tiež si v tomto prípade neúčtujem navyše žiadne cestovné náklady.

3.) Vo vybraných mestách – v prípade, že budem mať nejakú pracovnú cestu do iného mesta (aj mimo Slovenska), tak to oznámim dopredu na sociálnych sieťach (sledujte preto instastories a facebook) a veľmi rád ponúknem zopár termínov na workshopy aj tam.

4.) Kdekoľvek budete chcieť – ak by ste workshop chceli absolvovať hneď a zaraz a nemôžte prísť za mňou, rád prídem ja za Vami. V tomto prípade si účtujem cestovné náklady vo výške 0.35 € / 1 km

Cena workshopu začína na sume

100 €

každá ďalšia hodina je iba za 50 €

Napíšte mi.

Cez tento kontaktný formulár si môžete rezervovať svoje miesto na workshope.

Teším sa na Vás!

Ďalšie epické workshopy

Ďalšie epické workshopy

Iné workshopy na výber:

PRE VIAC INFO A NOVINKY MA SLEDUJTE

na instagrame:

alebo si dajte odoberať

najnovšie články:

v ktorých budem okrem noviniek ohľadom workshopov zdieľať aj ďalšie užitočné rady, tipy a triky ohľadom fotenia. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie