Sorry, this entry is only available in Slovak.

Sledujete vizuálny záznam z minuloročnej
svadobnej výstavy vo Wiegerovej vile.
Sledujete vizuálny záznam z minuloročnej
svadobnej výstavy vo Wiegerovej vile.

Nevýstava.

Presne dnes (AKA štvrtok 9.4.2020) sa mala konať svadobná výstava na jednom z najkrajších a najobľúbenejších svadobných miest v šírom okolí. Vo Wiegerovej vile nachádzajúcej sa v katastrálnej oblasti obce Svätý Jur. Žiaľ aktuálna kríza výrazne zasiahla svadobný priemysel a aj výstava musela byť prinajlepšom posunutá na neurčito. Veľmi som sa tešil, že som bol opäť pozvaný ako vystavovateľ a ešte viac, že opäť stretnem mojich obľúbených kolegov a kolegyne z fachu, kedže uplynulý rok bol extrémne šialený a nielen že nebol čas na stretnutia, ale aj k spracovaniu a uverejneniu fotiek z minuloročnej výstavy som sa dostal doslova po roku.

Wiegerova vila.

V tomto odseku budem čerpať z mojich predošlých zápiskov z článku o mojej prvej návšteve Wiegerovej vily.

“V provensálskom duchu s čarovnými exteriérmi a štýlovým vintage interiérom je Wiegerova vila priam dokonalým miestom pre svadbu. Už roky som toto miesto obdivoval a túžil vidieť ho na vlastné oči a ešte viac fotiť tam svadbu. To prvé sa mi už podarilo a na to druhé sa už neskutočne teším, kedže v lete tam fotím prvú svadbu.”

Napísal som 5.apríla 2018 a pokračoval:

Toto miesto je skutočne také aké som ho mal zatiaľ možnosť obdivovať len na krásnych fotkách mojich šikovných kolegov. Celé je to tam krásne. Priestory dýchajú nezabudnuteľnou atmosférou, každý detail je dokonale zladený a spolu s jemným prirodzeným svetlom vytvárajú zážitok na celý život. Ak plánujete svadbu v okolí Bratislavy určite sa pozrite aj na Wiegerovu vilu.

Dnes po viacerých návštevách, svadbách a výstavách sa pod tieto slová môžem len a len podpísať.

Fotogaléria.

Tak po pár úvodných slovách Vás pozývam aspoň takto online pozrieť si ako výstava vyzerala minulý rok. Pozrite si prácu šikovných dodávateľov a ak plánujete svadbu a niečo Vás zaujme, kľudne mi napíšte do komentáru a ja Vám s radosťou posuniem kontakt, resp. ak hľadáte fotografa a moje fotky Vás oslovili, tak Vám veľmi rád poskytnem viac informácií. Prípadne mi napíšte rovno cez tento kontaktný formulár. Budem sa tešiť na akúkoľvek správu, či otázku.

A teraz už len príjemné pozeranie.

Pridávam na záver ešte zoznam (skoro všetkých) dodávateľov, ktorí boli minulý rok vystavovať:

Wiegerova vila , Gabriela JarkovskáPretty photography , Funface ,  Ambientes Weddings , Ponk Rentals , Biely Ateliér , Grey AtelierFestivity  , Wedday , Atelier Papaver , Lulu & Anna , Salon Bizarre, Ateliér Jarabina, Lulus bakery, LB Jewellery, Mile Magazin a ďalší

(ak som niekoho zabudol, ospravedlňujem sa, ale kľudne mi napíšte a doplním Vás 😉 )

Ďakujem Vám za pozornosť. Verím, že sa Vám dnešný článok páčil, a že sa pri mojom blogu zastavíte aj nabudúce.

beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už tri roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

ďalšie

články:

ďalšie

články:

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie