Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Základy fotografovania

workshop

Základy fotografovania

workshop
O workshope.

Tento workshop realizujem ako osobný vo formáte jeden na jedného, aby som sa Vám mohol čo najdôkladnejšie venovať a prakticky Vám ukázať či už ovládanie a obsluhu fototechniky, ale aj odprezentované poznatky na samotných fotkách. Poviem Vám všetko čo viem o ovládaní foťáka, práci so svetlom a kompozícii a nevynecháme ani základy editovania fotiek v Lightroome. Počas workshopu sa ma budete môcť opýtať čokoľvek o fotení čo Vás zaujíma.

Workshop trvá približne tri hodiny, ale možno aj viac – keď sa rozrozprávam, ťažko ma zastaviť. 😉

Workshop “Základy fotografovania” je určený všetkým nadšencom fotenia (či už hobby, ale aj profi), ktorí by chceli posunúť svoje fotky na nový level a tiež sa naučiť naplno ovládať všetky funkcie svojho foťáka a vyžmýkať z neho maximum.

Miesta konania workshopov.

Kde:

1.) Trnava – tu bývam, takže ak tu bývate, alebo máte cestu okolo bude to win – win, keďže si v tomto prípade neúčtujem žiadne cestovné náklady a som tu k dispozícii skoro neustále.

2.) Bratislava – sem chodím približne raz za týždeň, takže ak by sme si dokázali zladiť naše programy veľmi rád prídem za Vami aj sem, tiež si v tomto prípade neúčtujem navyše žiadne cestovné náklady.

3.) Vo vybraných mestách – v prípade, že budem mať nejakú pracovnú cestu do iného mesta (aj mimo Slovenska), tak to oznámim dopredu na sociálnych sieťach (sledujte preto instastories a facebook) a veľmi rád ponúknem zopár termínov na workshopy aj tam.

3.) Kdekoľvek budete chcieť – ak by ste workshop chceli absolvovať hneď a zaraz a nemôžte prísť za mňou, rád prídem ja za Vami. V tomto prípade si účtujem cestovné náklady vo výške 0.35 € / 1 km

Cena workshopu.

150 €

Napíšte mi.

Cez tento kontaktný formulár si môžete rezervovať svoje miesto na workshope.

Teším sa na Vás!

Ďalšie epické workshopy

Ďalšie epické workshopy

Iné workshopy na výber:

PRE VIAC INFO A NOVINKY MA SLEDUJTE

na instagrame:

alebo si dajte odoberať

najnovšie články:

v ktorých budem okrem noviniek ohľadom workshopov zdieľať aj ďalšie užitočné rady, tipy a triky ohľadom fotenia. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie