Druhý blog zo série mojich tohtoročných návštev svadobných výstav. Tentokrát z mojej domácej Trnavy. A bude svadba.
Druhý blog zo série mojich tohtoročných návštev svadobných výstav.
Tentokrát z mojej domácej Trnavy.
A bude svadba.

Táto svadobná výstava sa konala v krásnych nových priestoroch trnavského Nádvoria, konkrétnejšie v Malom Berlíne. A oproti predošlej výstave Perfect Wedding sa niesla v komornejšom, ale o nič menej inšpiratívnom duchu. A tento krát som sa na výstavu vybral aj s mojom manželkou Luckou. Pravdupovediac sme si mysleli, že len obzrieme kto čo zaujímavé vystavuje a pojdeme domov, ale nakoniec sme sa toľko zarozprávali, že sme zostali skoro až do záverečnej.

Síce som si zobral so sebou aj foťák, ale ani som nemyslel, že ho vytiahnem, no nakoniec som to celé pofotil, a tak sa môžete na tento prvý ročník výstavy pozrieť aj Vy. Znova som sa okrem nafotenia pekných detailov výzdob, koláčov a iných krás zameral aj na samotných ľudí, čo stoja za týmito výtvormi. Vznikli tak aj fotky usmiatych, nadšených a odhodlaných svadobných profesionálov. Aj keď stále rád fotím efektné a epické zábery, práve takéto jednoduché a portréty “do rámika” vo mne čím ďalej tým viac vyvolávajú pocit zadosťučinenia a spokojnosti. Som rád že som pre vystavovateľov mohol vytvoriť aspoň malú spomienku a zachytiť okrem ich práce aj ich samotných, ktorí za tým všetkým stoja a makajú, aby mali mladomanželia tú najkrajšiu svadbu.

Ďakujeme všetkým šikovným kolegom a hlavne organizátorom z Fefe Café za skvelú a krásnu atmosféru. Radi sme sa s Vami stretli, porozprávali a tešíme sa na budúci ročník.

Len tak ďalej!

Už len dve poznámky a môžte ísť pozrieť fotky.

Možno sa mi nepodarilo zachytiť úplne každého a do tohto blogového výberu sa dostalo ešte menej fotiek, čo ma mrzí, ale tieto fotky majú slúžiť len ako malá inšpirácia a ukážka, že aj u nás sa robia kvalitné svadobné výstavy, na ktoré sa oplatí prísť inšpirovať.

Zoznam dodávateľov priradený k jednotlivým fotkám Vám žiaľ tiež neponúknem, ale snažil som sa nejakým spôsobom zachytiť aj logá, tak snáď Vám to pomôže, ak Vás niekoho práca osloví.

Príjemné pozeranie!

Toto bola druhá z troch svadobných výstav, na ktorých som sa začiatkom roka vyskytol. Tú prvú z Refinery Gallery si už môžete pozrieť tu: Svadobná výstava Perfect Wedding 2019. A ešte sa môžte tešiť na fotoreport z Prahy.

Pekné dni zatiaľ.

Najnovšie si so mnou môžete dohodnúť nový fotografický workshop s obsahom podľa Vašich predstáv a potrieb

Viac informácií nájdete tu:

ďalšie

články:

ďalšie

články:
beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už tri roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie