Už po tretí rok po sebe som sa zúčastnil na inšpiratívnej svadobnej výstave Perfect Wedding. Opäť som so sebou zobral fotoaparát, a tak sa môžte krásnymi vecami, ktoré tú vystavovali najrôznejší svadobný dodávatelia inšpirovať aj Vy.
Už po tretí rok po sebe som sa zúčastnil
na inšpiratívnej svadobnej výstave Perfect Wedding.
Opäť som so sebou zobral fotoaparát, a tak sa môžte krásnymi vecami,
ktoré tú vystavovali najrôznejší svadobný dodávatelia
inšpirovať aj Vy.

Tento ročník bol o kúsok iný ako tie minulé. Konal sa totiž v priestoroch Refinery Gallery a vystavoval rekordný počet svadobných dodávateľov. Bolo čo obzerať a znova som zostal až do záverečnej a ešte by som aj nejaký čas dokonca potreboval, aby som sa stihol pristaviť pri každom stánku čo ma zaujal alebo som priamo kolegov-vystavovateľov aj poznal. Tých, ktorých som nepoznal, som spoznal, za čo som vždy mimoriadne vďačný, že cez fotenie svadieb môžem každoročne stretnúť nielen úžasných klientov, ale aj mnoho minimálne rovnako nadšených svadobných kolegov.

Tento rok som sa snažil okrem nafotenia pekných detailov výzdob, koláčov a iných krás odfotiť aj samotných ľudí, čo stoja za týmito výtvormi. A keď som následne fotky z výstavy pozeral boli to práve tie fotky usmiatych, nadšených a odhodlaných svadobných profesionálov, ktoré vo mne vyvolali pocit zadosťučinenia a emóciu spokojnosti, že som im mohol vytvoriť aspoň malú spomienku a zachytiť okrem ich práce aj ich samotných, ktorí za tým všetkým stoja a makajú, aby mali mladomanželia tú najkrajšiu svadbu.

Už len dve poznámky a môžte ísť pozrieť fotky.

Žiaľ nepodarilo sa mi asi zachytiť úplne každého a do tohto blogového výberu sa dostalo ešte menej fotiek, čo ma mrzí, ale tieto fotky majú slúžiť len ako malá inšpirácia a ukážka, že aj u nás sa robia kvalitné svadobné výstavy, na ktoré sa oplatí prísť inšpirovať.

Zoznam dodávateľov priradený k jednotlivým fotkám Vám žiaľ tiež neponúknem, ale ak Vás nejaká fotka zaujme napíšte mi a skúsime sa dopátrať kto je na nej. Ale ak chcete, prekliknite sa na web Perfect Wedding výstavy, kde sú všetci dodávatelia.

Príjemné pozeranie!

A to je všetko. Nebol to môj najlepší blogerský počin, ale aspoň konečne bol. A pozor! Toto bola len jedna z troch svadobných výstav, na ktorých som sa začiatkom roka vyskytol. Ešte sa môžte tešiť na fotoreport z Trnavy a potom aj z Prahy.

Pekné dni zatiaľ.

Najnovšie si so mnou môžete dohodnúť nový fotografický workshop s obsahom podľa Vašich predstáv a potrieb

Viac informácií nájdete tu:

ďalšie

články:

ďalšie

články:
beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už tri roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie