CRISTINA & LUKAS

CRISTINA & LUKAS

Svadba Cristiny a Lukasa bola naša prvá kompletne zahraničná “destination” svadba. Odohrávala sa v krásnom prostredí rakúskeho vidieka na hranici Burgenlandu a Štajerska. Na miesto svadby sme s Luckou prišli už deň vopred, aby sme boli pripravení fotiť hneď od rána. A hlavne sme sa mohli ešte večer pred svadbou stretnúť s Cristinou a Lukasom a okrem doladenia posledných detailov sme im spravili aj pár momentiek pri západe slnka (uvidíte ako prvé v galérii). Táto svadba bol pre nás veľmi silný a emotívny zážitok. Všetko uvidíte na fotkách, ale opíšem aspoň pár našich najobľúbenejších momentov.

V prvom rade Cristina s Lukasom boli nesmierne milý a srdečný pár a bolo krásne sledovať ako si tento deň užívajú. Obrad bol jedným slovom neskutočný. Slzy, úsmevy, dojatie by sa dali rozdávať. A aj napriek tomu, že bol obrad úradný, tak trval vyše hodinu, čo môže znieť dlho, ale bolo krásne, že sa pani úradníčka nikam neponáhľala a prežívala tento krásny moment ako keby bola ich dlhoročným priateľom. Po obrade a gratuláciách bol priestor na to aby sa hostia občerstvili a porozprávali, medzitým mal predstavenie kúzelník, krájala sa torta a fotili spoločné fotky. A to všetko vonku pod holým nebom. Ako začalo pomaly zapadať slnko nafotili sme priamo v záhrade svadobné portréty. Na večeru sme sa presunuli do priestoru s tisíckami svetielok nad našimi hlavami, ktoré vytvorili ešte dokonalejšiu atmosféru.

A tak sme nafotili dosiaľ asi najviac fotiek na svadbe!

Príjemné pozeranie.


„Zapáčili sa Vám fotky zo svadby Cristiny a Lukasa a chceli by ste mať podobné spomienky na Vaše spoločné chvíle? Budeme sa veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tento kontaktný formulár.“

pozrite si aj ďalšie príbehy:

NAJNOVŠIE NA INSTAGRAME: