Základy fotografovania

workshop

Základy fotografovania

workshop
O workshope.

Tento workshop realizujem ako osobný vo formáte jeden na jedného, aby som sa Vám mohol čo najdôkladnejšie venovať a prakticky Vám ukázať či už ovládanie a obsluhu fototechniky, ale aj odprezentované poznatky na samotných fotkách. Poviem Vám všetko čo viem o ovládaní foťáka, práci so svetlom a kompozícii a nevynecháme ani základy editovania fotiek v Lightroome. Počas workshopu sa ma budete môcť opýtať čokoľvek o fotení čo Vás zaujíma.

Workshop trvá približne tri hodiny, ale možno aj viac – keď sa rozrozprávam, ťažko ma zastaviť. 😉

Workshop “Základy fotografovania” je určený všetkým nadšencom fotenia (či už hobby, ale aj profi), ktorí by chceli posunúť svoje fotky na nový level a tiež sa naučiť naplno ovládať všetky funkcie svojho foťáka a vyžmýkať z neho maximum.

Miesta konania workshopov.

Kde:

1.) Trnava – tu bývam, takže ak tu bývate, alebo máte cestu okolo bude to win – win, keďže si v tomto prípade neúčtujem žiadne cestovné náklady a som tu k dispozícii skoro neustále.

2.) Bratislava – sem chodím približne raz za týždeň, takže ak by sme si dokázali zladiť naše programy veľmi rád prídem za Vami aj sem, tiež si v tomto prípade neúčtujem navyše žiadne cestovné náklady.

3.) Vo vybraných mestách – v prípade, že budem mať nejakú pracovnú cestu do iného mesta (aj mimo Slovenska), tak to oznámim dopredu na sociálnych sieťach (sledujte preto instastories a facebook) a veľmi rád ponúknem zopár termínov na workshopy aj tam.

3.) Kdekoľvek budete chcieť – ak by ste workshop chceli absolvovať hneď a zaraz a nemôžte prísť za mňou, rád prídem ja za Vami. V tomto prípade si účtujem cestovné náklady vo výške 0.35 € / 1 km

Cena workshopu.

200 €

Napíšte mi.

Cez tento kontaktný formulár si môžete rezervovať svoje miesto na workshope.

Teším sa na Vás!

Ďalšie epické workshopy

Ďalšie epické workshopy

Iné workshopy na výber:

PRE VIAC INFO A NOVINKY MA SLEDUJTE

na instagrame:

alebo si dajte odoberať

najnovšie články:

v ktorých budem okrem noviniek ohľadom workshopov zdieľať aj ďalšie užitočné rady, tipy a triky ohľadom fotenia. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie