CENNÍK

Pre každý pár existuje ideálny svadobný fotograf.
Nájsť ho nemusí byť vôbec zložité.
Ak sa spôsob akým zachytáva okamihy života stotožňuje s Vaším pohľadom, tak je to on.

KPH 2227 1100x650 - CenníkKPH 7471 1100x650 - CenníkKPH 2128 1100x650 - CenníkKPH 3249 1100x650 - CenníkKPH 2561 1100x650 - Cenníksvadobny fotograf bratislava fv 1021 1100x650 - Cenníkportréty taliansko 9401 900x531 - CenníkKPH 9259 1100x650 - Cenníkpadova fotenie2 1091 900x531 - CenníkKPH 2259 1100x650 - Cenníkfotenie rande

cenník svadobného fotenia

cennik naweb600PX - Cenník

*v prípade záujmu je možné rozšíriť časové pokrytie pri jednotlivých balíčkoch, cena je potom 75€/hodinuPre viac informácií ohľadom fotenia svadby nám napíšte cez tento kontaktný formulár.Zároveň ponúkame aj portrétne fotenia, predsvadobné fotenia, resp. fotenie „rande“ (a fotenie svadobných portrétov v iný ako svadobný deň):

Cena za takéto fotenie je 250€.

V prípade záujmu o takéto fotenie nám napíšte krátku správu cez ďalší kontaktný formulár..

napísali o nás:

Lucka a Pali sú úplne úžasní! Práve nám odovzdali naše fotky a nemám slov. Dokážu zachytiť emóciu, náladu, pocity. Ich fotky nie sú len obrázky na pamiatku, ich fotky sú príbeh a vždy, keď si ich pozeráte, nanovo prežívate každý moment, ktorý zachytávajú. A k tomu všetkému ak vás fotia títo dvaja manželia, máte zaručene veselých a skvelých ľudí, s ktorými sa skvelo spolupracuje. Vyžaruje z nich radosť, sú veeeľmi príjemní, skromní a maximálne profesionálni. Ďakujem vám! Ste vynikajúci fotografi a skvelí ľudia. ĎAKUJEM!
Linda & Michal
Linda & Michal
wedding photography
Niekto to má a niekto to nemá, oni to majú! Talent zachytiť to jedinečné čaro. Som šťastná, že náš svadobný deň bol zachytený týmito milými a šikovnými ľuďmi. Týmto ešte raz Ďakujeme! Strečkovci
Katka & Martin
Katka & Martin
wedding photography and video
Pali a Lucka sú skvelý tím, nádherne zachytili náš svadobný deň! Sú talentovaní, pohodoví, a pritom profesionálni, je s nimi sranda, dbajú na detaily a majú skvele nápady. Počas portrétneho fotenia sme sa cítili úplne skvele, a to napriek tomu, že nie sme na také niečo vôbec zvyknutí. Počas celého programu svadobného dňa sme ani nevedeli, že tam sú - a pritom urobili toooľko nadherných fotiek a video záberov! Najviac sa mi páčia momentky - úsmevy ľudí, objatia, okamihy. Všetky fotky aj video sú krásne, originálne a ide z nich presne ten prijemný pocit, aký sme počas nášho svadobného dňa mali - a to je najdôležitejšie. Vybrali sme si Kudivani photography podla recenzií a "pocitu" z ich prace, ktorú majú uverejnenú, nevedeli sme aké to s nimi bude, ale teraz som veľmi rada, že sme to urobili a vybrala by som si ich určite znova! Ďakujeme ešte raz!
Petra & Thomas
Petra & Thomas
Wedding photography & video

pozrite si aj ďalšie príbehy:

EDITORIAL

PERFECT WEDDING 2018

  Tento víkend som bol pozrieť na svadobnej výstave Perfect Wedding, ktorú organizujú baby zo svadobného blogu Perfect Day. Išiel som tam okrem iného pozrieť..
SEE THIS STORY
COUPLE PORTRAITS

ZUZANA & SERGIO

  Zuzana a Sergio majú Bratislavu veľmi radi, aj napriek tomu, že strávia kopec času na pracovných cestách v zahraničí, vždy sa sem radi vracajú...
Read more
COUPLE PORTRAITS

EVKA & ROMAN

  Tento krátky fotopríbeh z prechádzky Evky a Romana spolu s ich dvomi krásnymi psami sme zachytili ešte počas príjemných prvých jesenných dní. Chvíľu sme..
SEE THIS STORY
WEDDING

MONIKA & VLADO

Monika s Vladom si povedali áno v malej dedinke na Orave hoci už pár rokov žijú vo Viedni. Rozhodli sa svoju svadbu poňať trochu netradične..
SEE THIS STORY