LUCIA & LUKÁŠ

LUCIA & LUKÁŠ

Wiegerova vila je nádherným miesto na svadbu a už veľmi dlho bolo mojím snom fotiť svadbu práve tu. Vďaka úžasne milému a pohodovému páru Lucii a Lukášovi sa mi tento sen splnil.

Ich svadba bola jednoducho dokonalá. Veľkou mierou k tomu určite prispeli samotné priestory, ktoré Wiegerova vila ponúka. Najštýlovejší apartmán pod slnkom, v ktorom sa prípravy nevesty a ženícha menia na editoriál ako z magazínu. Obrady vonku pod starým gaštanom, krásny exteriér ideálny na fotenie svadobných portrétov a elegantný interiér, v ktorom je každá hostina vizuálnym zážitkom. Lucia mala krásne šaty z dielne Františka Mikloška a rovnako bol od neho aj ženíchov outfit. O výzdobu pod holým nebom (a jabloňami) sa im postarali kamaráti z kvetinárstva Festivity a naozaj zažiť svadbu vonku, až do noci, bol pre mňa asi najväčší zážitok. A k tomu skvelí hostia, teplý letný večer, vynikajúce jedlo a živá hudba túto parádu skvelo dopĺňali.

A prskavky! Skoro som zabudol na prskavky. To bolo epické! Veď všetko už uvidíte v galérii.

A pod galériou nájdete aj krátke video od Tomáša z Goel Pictures a pod ním aj zoznam dodávateľov.

Príjemné pozeranie.

Dodávatelia:

venue: Wiegerova vila
bride & groom dress: Miklosko Fashion Design
decoration: Festivity
video: Goel Pictures
bride hair: Studio Fleur – vlasy, pedikúra
groom hair:@marcellobarber
makeup: MoN Make-up

 


„Zapáčili sa Vám fotky zo svadby vo Wiegerovej vily a chceli by ste mať podobné spomienky na Vaše spoločné chvíle? Budeme sa veľmi tešiť na Vašu správu, ktorú nám môžete poslať cez tentokontaktný formulár.

MORE STORIES:

NEW ON INSTAGRAM: