Volám sa Pavel a spolu s mojou manželkou Luckou fotíme svadby.

Milujeme reportáž, geometriu a svetlo, a tak sa aj počas svadobného dňa snažíme zaznamenať Váš príbeh autenticky, ale zároveň pútavo, tak aby ste si fotografie chceli pozerať stále dookola.

Pri fotení svadobných portrétov sa rovnako snažíme zachytiť čo najprirodzenejšie vzájomné prepojenie a lásku foteného páru.

Pôsobíme hlavne v Bratislave a okolí, ale radi za Vami vycestujeme kamkoľvek, kľudne aj do zahraničia.

.

Viac o nás si môžete prečítať na novom blogu. Dočítate sa niečo viac o našom živote, záľubách a zážitkoch, ale budete môcť nahliadnuť aj do zákulisia fotografie a všetkého súvisiaceho s týmto remeslom.

.

fotograf na svadbu bratislava, svadobný fotograf

našu prácu zdieľali aj tieto blogy:

Wandering Weddings Feature Badge
odznak-uverejneno-2018-500x500
dvlop_circle

napísali o nás:

Lucka a Pali sú úplne úžasní! Práve nám odovzdali naše fotky a nemám slov. Dokážu zachytiť emóciu, náladu, pocity. Ich fotky nie sú len obrázky na pamiatku, ich fotky sú príbeh a vždy, keď si ich pozeráte, nanovo prežívate každý moment, ktorý zachytávajú. A k tomu všetkému ak vás fotia títo dvaja manželia, máte zaručene veselých a skvelých ľudí, s ktorými sa skvelo spolupracuje. Vyžaruje z nich radosť, sú veeeľmi príjemní, skromní a maximálne profesionálni. Ďakujem vám! Ste vynikajúci fotografi a skvelí ľudia. ĎAKUJEM!
Linda & Michal
Linda & Michal
wedding photography
Niekto to má a niekto to nemá, oni to majú! Talent zachytiť to jedinečné čaro. Som šťastná, že náš svadobný deň bol zachytený týmito milými a šikovnými ľuďmi. Týmto ešte raz Ďakujeme! Strečkovci
Katka & Martin
Katka & Martin
wedding photography and video
Pali a Lucka sú skvelý tím, nádherne zachytili náš svadobný deň! Sú talentovaní, pohodoví, a pritom profesionálni, je s nimi sranda, dbajú na detaily a majú skvele nápady. Počas portrétneho fotenia sme sa cítili úplne skvele, a to napriek tomu, že nie sme na také niečo vôbec zvyknutí. Počas celého programu svadobného dňa sme ani nevedeli, že tam sú - a pritom urobili toooľko nadherných fotiek a video záberov! Najviac sa mi páčia momentky - úsmevy ľudí, objatia, okamihy. Všetky fotky aj video sú krásne, originálne a ide z nich presne ten prijemný pocit, aký sme počas nášho svadobného dňa mali - a to je najdôležitejšie. Vybrali sme si Kudivani photography podla recenzií a "pocitu" z ich prace, ktorú majú uverejnenú, nevedeli sme aké to s nimi bude, ale teraz som veľmi rada, že sme to urobili a vybrala by som si ich určite znova! Ďakujeme ešte raz!
Petra & Thomas
Petra & Thomas
Wedding photography & video

pozrite si aj ďalšie príbehy:

sledujte nás na instagrame: