I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_row]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Epický Lightroom

workshop

Epický Lightroom

workshop
O workshope.

Tento workshop realizujem ako osobný vo formáte jeden na jedného, hlavne z dôvodu aby som sa Vám mohol venovať čo najdetailnejšie.

Workshop trvá približne tri hodiny, ale možno aj viac.

Počas tohto času si prejdeme ako ovládate Lightroom a čo o ňom viete. Podľa toho na akej úrovni sa nachádzate Vám postupne ukážem všetko čo treba vedieť na efektívnu a rýchlu úpravu fotiek, vrátane používania klávesových skratiek a presetov. Podrobne si prejdeme každý ovládací panel a slider, na čo slúžia a čo s nimi robiť, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Predstavím Vám aj pokročilé techniky upravovania fotiek, vrátane retušovania, lokálnych úprav, vytvárania vlastných presetov a mnohých ďalších. Počas celého workshopu sa ma budete môcť opýtať na čokoľvek čo Vás bude zaujímať.

Workshop “Epický Lightroom” je určený ako pre začínajúcich fotografov, tak aj pre profesionálnych fotografov. Obsah workshopu prispôsobím vždy Vašim potrebám a úrovni na akej ovládate Lightroom.

Miesta konania workshopov.

Kde:

1.) Trnava – tu bývam, takže ak tu bývate, alebo máte cestu okolo bude to win – win, keďže si v tomto prípade neúčtujem žiadne cestovné náklady a som tu k dispozícii skoro neustále.

2.) Bratislava – sem chodím približne raz za týždeň, takže ak by sme si dokázali zladiť naše programy veľmi rád prídem za Vami aj sem, tiež si v tomto prípade neúčtujem navyše žiadne cestovné náklady.

3.) Vo vybraných mestách – v prípade, že budem mať nejakú pracovnú cestu do iného mesta (aj mimo Slovenska), tak to oznámim dopredu na sociálnych sieťach (sledujte preto instastories a facebook) a veľmi rád ponúknem zopár termínov na workshopy aj tam.

3.) Kdekoľvek budete chcieť – ak by ste workshop chceli absolvovať hneď a zaraz a nemôžte prísť za mňou, rád prídem ja za Vami. V tomto prípade si účtujem cestovné náklady vo výške 0.35 € / 1 km

Cena workshopu.

200 €

Napíšte mi.

Cez tento kontaktný formulár si môžete rezervovať svoje miesto na workshope.

Teším sa na Vás!

Ďalšie epické workshopy

Ďalšie epické workshopy

Iné workshopy na výber:

alebo si dajte odoberať

najnovšie články:

v ktorých budem okrem noviniek ohľadom workshopov zdieľať aj ďalšie užitočné rady, tipy a triky ohľadom fotenia. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie