Prinášam Vám krátky fotoreport z pop up akcie Pokojovky in TheKitchen, na ktorej som sa bol nedávno pozrieť. Okrem fotiek som pre Vás napísal aj pár slov o to čom sú to Pokojovky, TheKitchen, ale aj čo je to pop up a prečo som vďaka nemu nakoniec na túto akciu išiel pozrieť.
Prinášam Vám krátky fotoreport z pop up akcie Pokojovky
in TheKitchen, na ktorej som sa bol nedávno pozrieť. Okrem fotiek som
pre Vás napísal aj pár slov o to čom sú to Pokojovky, TheKitchen, ale aj čo je to pop up
a prečo som vďaka nemu nakoniec na túto akciu išiel pozrieť.

Pop up.

Ak náhodou neviete, tak pop up je koncept tzv. dočasných obchodov. Je to zaujímavé hlavne pre rôzne malé internetové obchody, ktoré sa tak môžu “fyzicky” odprezentovať. Rovnako je to ale atraktívne aj pre samotných zákazníkov, ktorí cítia jedinečnosť takejto akcie a skôr sa rozhodnú do obchodu prísť. Aj preto som bol pozrieť na tejto akcii ja.

Táto akcia bola v Kapsule, ktorá je prvé takéto pop up studio v Bratislave. Nachádza sa v úžasných priestoroch Bless x Nu Spirit na Medenej.

Pokojovky.

Pokojovky je projekt slovenskej blogerky @redpoppyzuz a jej kamarátok. Vďaka svojej láske k rastlinám a absencii niečoho podobného sa rozhodli založiť zelený concept store v Prahe. Funguje ako online shop s vyzdvihnutím objednanej rastlinky v ich zelenom riaditeľstve. Na ich webe, ale nájdete okrem množstva pekných rastlín aj užitočné informácie ako ich pestovať, na blogu rôzne zaujímavosti o tejto zelenej záľube, ale aj ponuku rôznych workshopov a iné služby.  Aj vďaka takýmto pop-up akciám, ako bola táto v Bratislave, sa snažia šíriť rastlinovú mániu medzi ďalších nadšencov.

TheKitchen.

TheKitchen je projekt ďalších nadšencov, Katky a Mikiho, ktorých pre zmenu fascinuje dobré jedlo, pekný dizajn a cestovanie. Tieto svoje vášne spojili do ich projektu TheKitchen, aby aj ostatným priniesli zaujímavé, nápadité a hlavne pekné doplnky do kuchyne. Fungujú predovšetkým ako online obchod, ktorý sa ale občas predstaví aj na podobných pop up akciách ako bola práve táto v kombinácii s Pokojovkami. Určite si pozrite aj ich pekný web a presvedčte sa sami, že Vaša kuchyňa potrebuje nové špeci doplnky. My už máme zlatú škrabku na zemiaky a chystáme sa na ďalšie úlovky!

A ďalšie…

Okrem toho tu bol aj projekt Sprout Me , ktorý je celý o klíčkoch a všetkom okolo nakličovania. Mali tam aj nakličovacie nádoby a tanieriky, ktoré si plánujem určite kúpiť na moju obľúbenú žeruchu. Takže už žiadna vata a vďaka tomuto super vynálezu sa dajú zúžitkovať celé rastlinky a nie je treba ich strihať. Určite pozrite ich e-shop!

Alex Zelina tu predstavil svoje rastlinné terária. Sú to také živé mini svety s príbehom, keďže do nich vkladá aj malé postavičky, ktoré robia kadečo čo sa v prírode robiť dá. Od prechádzky s deťmi až po tie deti!

A obrazy s tématikou rastlín tu vystavovala maliarka Eva M Cincalova .

nižšie nájdete pár fotiek

Ďakujem Vám za pozornosť. Verím, že sa Vám dnešný článok páčil, a že sa pri mojom blogu zastavíte aj nabudúce.

ďalšie

články:

ďalšie

články:
beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už tri roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie

Pridaj komentár