Skype call*

už Vám letím na pomoc
*len ohľadom fotografických tém

skype call*

už Vám letím na pomoc
*len ohľadom
fotografických tém
Čo to je?

Je to jednoduché. Ak máte problém s ktorým si neviete dať rady (napr. ako nastaviť export/import, nainštalovať nové Lightroom presety/brush-e, pomôcť s prvotným nastavením Lightroomu, ale aj iných počítačovo-fototechnických otázok) môžete mi odteraz zavolať a ja Vám s tým hneď pomôžem, ako najlepšie budem vedieť alebo konkrétnu vec vyriešime prakticky cez Teamviewer, cez ktorý budem vedieť pracovať na Vašom počítači.

Síce toto nie je veľmi workshop, ale verím, že sa cez tento formát dozviete tiež mnohé užitočné informácie. Navyše nebudete musieť zdĺhavo prehľadávať internety, čo Vám ušetrí kopec času na inú prácu.

Ako?

Tiež jednoducho. Všetko vybavíme online. Stačí že mi napíšete cez kontaktný formulár nižšie. V kolónke “textu” namiesto informácií o sebe napíšete o riešenie akého problému by ste mali záujem a ja sa Vám ozvem a dohodneme si “Skype” hovor (alebo facetime, či si zavoláme cez gmail).

Cena skypecall-u.

10 € / 0,5 hod.

Napíšte mi.

Cez tento kontaktný formulár si dohodneme náš “Skype” call.

Teším sa na virtuálne stretnutie s Vami!

Ďalšie epické workshopy

Ďalšie epické workshopy

Iné workshopy na výber:

PRE VIAC INFO A NOVINKY MA SLEDUJTE

na instagrame:

alebo si dajte odoberať

najnovšie články:

v ktorých budem okrem noviniek ohľadom workshopov zdieľať aj ďalšie užitočné rady, tipy a triky ohľadom fotenia. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie