Ďalší, v poradí tretí fotoreport zo svadobných výstav, ktorých som sa tento rok zúčastnil.
Tentokrát až z Prahy.
Ďalší, v poradí tretí fotoreport zo svadobných výstav,
ktorých som sa tento rok zúčastnil.
Tentokrát až z Prahy.

Aj keď už je momentálne svadobná sezóna v plnom prúde rozhodol som sa trochu zaspomínať ešte na zimné obdobie, keď som prakticky každú sobotu (tri soboty) strávil na inej svadobnej výstave. Táto, ktorú Vám idem ukázať teraz sa konala v krásnych industriálnych priestoroch Pragovky a volá sa “Svatební cirkus”.

Popravde na túto svadobnú výstavu som vôbec neplánoval ísť. Dokonca som o nej do poslednej chvíle ani nevedel. Ale časová náhoda a dobrý reklamný targeting sa spolu snúbili a podarilo sa. A tak keď už sme boli v Prahe koncom januára na koncerte Ennio Morricone a zostávali sme tam u kamarátov na návšteve ešte pár dní neodolal som a na pár hodín (presnejšie 2 a pol) som sa odčlenil od našej výletnej skupinky a vybral som sa na ďalšiu svadobnú výstavu.

Predošlé dve výstavy (ktoré nájdete potom dole v odporúčaniach alebo na hlavnej stránke blogu) boli naozaj krásne a boli tam výborný dodávatelia, no Svatební cirkus predčil moje očakávania. Kombinácia priestorov Pragovky, ktoré svojím drsným industriálnym štýlom zaujímavo kontrovali romantickej povahe svadobnej tématiky spolu s jednotným vizuálom/pozadím pre všetkých vystavovateľov vytvorili naozaj ucelený okulahodiaci zážitok.

Na túto výstavu sú dodávatelia pozývaní v limitovanom počte, čo zaručuje vskutku vysokú kvalitu výstavy. A naozaj stretol som tu skutočné legendy svadobného priemyslu. Len z foto a video branže napr. spomeniem Everbay, Kaco Films, Puf Creatif alebo aj Elišku Kubíkovú, s ktorými stretnúť sa naživo bolo porovnateľné ako pre futbalového fanúšika stretnúť nejakého Ronalda Messiho, a tak som si s nimi ako správny fanúšik spravil aj spoločné fotky.

Ale stretol som tu aj niekoľko mojich “starých známych”, ako napr. Zuzku z Yoora Studio, dievčatá z MILE magazínu a dievčatá zo Svietiacich písmen a úplne nečakane aj Peonky (Lenke som fotil svadbu), ktoré sem tiež prišli načerpať inšpiráciu a stretnúť kolegov.

Ešte raz ďakujem všetkým vystavovateľom a organizátorom, že vytvorili takýto príjemný event. Bol to naozaj skvelý zážitok. A každému, či už ľudom čo plánujú svadbu alebo aj kolegom, ktorý sa svadbám profesionálne venujú určite odporúčam túto svadobnú výstavu navštíviť.

Verím, že mne sa tiež podarí náhodou sa opäť prísť pozrieť aj na budúci ročník.

A teraz Vám už želám len príjemné pozeranie fotiek.

A pozor! Toto bola len tretia zo štyroch svadobných výstav, na ktorých som sa tento roka vyskytol. Ešte sa môžte tešiť na výstavu, na ktorej som bol aj ja sám v úlohe vystavovateľa. Už čoskoro.

Pekné dni zatiaľ.

Najnovšie si so mnou môžete dohodnúť nový fotografický workshop s obsahom podľa Vašich predstáv a potrieb

Viac informácií nájdete tu:

ďalšie

články:

ďalšie

články:
beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už 4 roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie

Pridaj komentár