V tomto článku Vás zoberiem na jedno krásne a inšpiratívne miesto, do Wiegerovej vily vo Svätom Jure.
V tomto článku Vás zoberiem
na jedno krásne a inšpiratívne miesto,
do Wiegerovej vily vo Svätom Jure.

Wiegerova vila.

V provensálskom duchu s čarovnými exteriérmi a štýlovým vintage interiérom je Wiegerova vila priam dokonalým miestom pre svadbu. Už roky som toto miesto obdivoval a túžil vidieť ho na vlastné oči a ešte viac fotiť tam svadbu. To prvé sa mi už podarilo a na to druhé sa už neskutočne teším, kedže v lete tam fotím prvú svadbu.

Toto miesto je skutočne také aké som ho mal zatiaľ možnosť obdivovať len na krásnych fotkách mojich šikovných kolegov. Celé je to tam krásne. Priestory dýchajú nezabudnuteľnou atmosférou, každý detail je dokonale zladený a spolu s jemným prirodzeným svetlom vytvárajú zážitok na celý život. Ak plánujete svadbu v okolí Bratislavy určite sa pozrite aj na Wiegerovu vilu.

Svadobná výstava

Ako som spomínal konečne som sa tam bol pozrieť aj osobne. Koncom marca som mal vzácnu príležitosť nahliadnuť do priestorov Wiegerovej vily počas svadobnej výstavy, ktorá sa tam konala pre klientov a záujemcov o svadbu v ich priestoroch. Vystavovali tam mnohí skvelí kolegovia a firmy zo svadobnej branže. Od fotografov a kameramanov až po výzdobu a svadobné šaty. Inšpirácia, dobrá nálada a príjemná spoločnosť by sa bola dala krájať.

Okrem obdivovania úžasných priestorov a pekných vecí naaranžovaných na stoloch vystavujúcich som sa tam stretol aj s kopcom skvelých kolegov. Mnohých už poznám dlho a mnohých som stretol prvýkrát, ale verím, že nie naposledy. Ako to už vo fotografickom svete býva, spravili sme si navzájom hŕbu fotiek, na ktorých nechýbajú fotoaparáty. Teším sa, že môžem byť súčasťou takejto príjemnej a inšpiratívnej komunity, a nie len svadobných fotografov, ale aj všetkých ostatných svadobných tvorcov. Ďakujem.

Fotogaléria.

V poslednej kapitole tohto článku by som rád spomenul a pripojil linky aspoň k niektorým z vystavovateľov, ktorých tvorbu a fotografie nájdete nižšie v galérii. Budem sa snažiť označiť ich v chronologickom poradí v akom sa nachádzajú v galérii. Prípade, že Vás ale niekoho tvorba zaujme, ale nebudete sa vedieť dopátrať k ich kontaktu kľudne mi napíšte dole do komentáru a ja Vám rád pomôžem.

* bolo tam toho toľko čo obdivovať a s kým sa porozprávať, že sa mi žiaľ asi nepodarilo spraviť fotky úplne každému z vystavovateľov, ale ak by niekto chcel veľmi rád sa dohodnem na nejakej zaujímavej spolupráci do budúcna 😉

vystavovatelia a iní účastníci:
(skoro v chronologickom poradí):

ďakujem všetkým za príjemný pokec a možnosť vás mnohých spoznať 😉

Ďakujem Vám za pozornosť. Verím, že sa Vám dnešný článok páčil, a že sa pri mojom blogu zastavíte aj nabudúce.

beach&delta-w-1111

pár slov

o mne:

Volám sa Pavel Kudiváni a už tri roky sa živím výhradne fotografovaním a tvorením krátkych videí. Nevýhradne sa týmto činnostiam venujem bezmála už desať rokov. Fotím predovšetkým svadby, portréty a architektúru a v mojej videotvorbe sa zameriavam na tvorbu krátkych štýlových eventových videí. Moje poznatky, skúsenosti a roky učenia sa som sa rozhodol posunúť ďalej, tak aby sa nadšenci ako ja mohli ľahko dostať k informáciám, ktoré ich posunú za ich cieľom.

Teším sa, že Vám tu môžem predstaviť môj blog pre fotografov, ale aj všetkých ostatných.

ďalšie

články:

ďalšie

články:

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

PRE VIAC INFO A NOVINKY SLEDUJTE

môj instagram:

ALEBO SI DAJTE ODOBERAŤ

najnovšie články:

prihláste sa na odber najnovších článkov o fotografii, postprocese a všetkom inom. Zadajte svoje krstné meno a email a raz za čas Vám pošlem inšpiratívny článok.

* neviem ako Vy, ale ja nemám rád spam a preto ho nebudem posielať ani Vám
** a v prípade, že Vás moje články začnú nudiť, možete kedykoľvek svoj odber zrušiť
*** bude mi síce smutno, ale budem rešpektovať Vaše rozhodnutie

Pridaj komentár